Keuzegids masters 2026 | keuzegids.nl

Pedagogische Wetenschappen

Radboud Universiteit (Nijmegen)

WO-Master (voltijd)

DUO-code: 66607

Deze opleiding wordt besproken in het artikel Pedagogiek en onderwijskunde. Je vindt daar een beschrijving van de opleiding, informatie over de arbeidsmarkt, feiten, cijfers en onze beoordeling en vergelijking met andere opleidingen.

Naar het gidsartikel

Details


Feiten

Opleidingsvorm WO voltijd
Voertaal Ne
Collegegeld standaard € 2694
per jaar
Collegegeld
2e studie
nnb
Aantal studiepunten 60 ects
Welke mastertitel? Master of Science
Startmoment sept
Instroom 237
Opleidingscode DUO 66607
Website website

Specialisaties

Specialisatie 1 Orthopedagogiek
Specialisatie 2 Pedagogiek

Toelating

Vooropleidingseisen Passende bachelor
Premaster mogelijk ja


Oordelen

Studentenoordelen

Inhoud
Docenten
Toetsing
Voorbereiding loopbaan
Sfeer


Lees het artikel

Vergelijken



Toon soortgelijke masters »

Radboud Universiteit (Nijmegen)

Radboud Universiteit
Houtlaan 4
6525 XZ Nijmegen
Meer over deze instelling »

Alle masters Pedagogische Wetenschappen

Master Stad Instelling
+ vergelijk WO Pedagogische Wetenschappen Amsterdam Universiteit van Amsterdam
+ vergelijk WO Pedagogische Wetenschappen Amsterdam Vrije Universiteit Amsterdam
+ vergelijk WO Pedagogische Wetenschappen Groningen Rijksuniversiteit Groningen
+ vergelijk WO Pedagogische Wetenschappen Nijmegen Radboud Universiteit
+ vergelijk WO Pedagogische Wetenschappen Utrecht Universiteit Utrecht


Naar het gidsartikel

Zoek een andere master





Keuzegids masters 2026 | keuzegids.nl